Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rosalie (Universali)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 1:15 pm

Rosalie

Rosalie (Universali) I91_zirgas

Žirgo :

Amžius - 8 metai (2001-06-14)
Paskirtis - Išjodinėjimo pagrindai, konkūras iki 100cm, pagrinde - Haute Ecole.
Veislė - Anglo - arabas.
Lytis - Kumelė.
Ūgis - 1.70m ties gogu.

Apie Rosalie - ruošiama...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Svarbios datos :
2009 gegužės 18 dieną "Reverso aukcijone" buvo nupirkta Wuzės,
ir tą pačią dieną parduota Minuellai.

2009 gegužės 19 dieną pastatyta "Reverso" žirgyne.

2009 gegužės 22 dieną atkeliauja į "Eskadroną"

2009 Birželio 10 dieną sugrįžta į "Reversą"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Rosalie (Universali) I91_zirgas2

Rosalie (Universali) I91_zirgas1

Rosalie (Universali) I91_zirgas4

Rosalie (Universali) I91_zirgas5

Rosalie (Universali) I91_zirgas9

Rosalie (Universali) I48_zirgas11

Rosalie (Universali) I48_zirgas8

Rosalie (Universali) I48_zirgas6

Rosalie (Universali) I48_zirgas7

Rosalie (Universali) I48_zirgas10

Rosalie (Universali) I48_zirgas16

Rosalie (Universali) I52_zirgas13

Rosalie (Universali) I52_zirgas14

Rosalie (Universali) I52_zirgas15

Rosalie (Universali) I52_zirgas12

Prie Rosalie gardo...

Rosalie (Universali) I89_ydrasr

Rosalie (Universali) 23swt51
Atgal į viršų Go down
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 7:47 pm

Atpėdinu tamsiu koridoriumi. Girsėti tik mano žingsniai ir šieną čiaumojantys žirgai.
Saulė kur ne kur apšviečia tako tarp gardų grindis. Po biškį prieinu savo naujosios
partnerės gardą. Pažiūriu pro grotas ir pamatau ramų Rosalie snukutį. Išlėto atidarau
gardą ir įsmunku vidun. Kumelė pakelia galvą ir aš ją glostau, sakau :
- Na, kaip tau naujieji namai? Patinka čia, mažute? - Rosalie labai smalsiai pastato ausytes
ir tarsi gaudo kiekvieną mano žodį, bandydama jį suprasti. Kumelė begalo miela ;}.
Pasiėmusi naujut naujutėlaitį kantarą su virve ir uždedu jį Rosalie, tada atidarau
gardą iki galo ir išvedu ją į taką tarp gardų. Pasiėmu taip pat, naujus šepečius ir
išblizginu, kaip tik moku visą bėrės kailiuką ;}. Tada apibintuoji dvi priekines kumelės
kojas, kamanoju ir išsivedu laukan.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Grįžtame iš pirmojo pasivaikščiojimo su Rosalie. Įvedu ją į gardą ir nubintuoju bintus,
nukamanoju. Duodu skanėstą ir paglostau savo kumelikę.
- Šaunuolė mano.. - uždarau gardą ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:57 am

Einu vėsiomis arklidėmis Rosalie gardo link. Man praeinant, vienas, kitas žirgas
sužvengia sveikindamasis xD
- Na, labai, gražuole ;} Jot eisim, ką? - Pasiėmusi šepečius įsmunku savo mažutės
gardan ir imu inirtingai gramdyti dulkėtą jos kailiuką. Dabar Rosalie tiesiog blizga,
gerai padirbėjau ;D Iškrapštau kanopas, iššukuoju karčius, bei uodegą ir imuosi
bintuoti mažutei kojas. Viskas sekasi puikiai, ši kumelė tikrai labai paklusni, rami
ir svarbiausia, siaubingai miela Myli nemyli Apibintavusi visas keturias jos kajas, dedu
pobalnį, balną, viską sutvarkau ir pakamanoju Rosalie.
- Na štai, baigta. Mažute, eisim jau ;}. - NUsišypsau ir atidariusi gardo duris iki galo
išvedu savo gražuolę į taką tarp gardų. Ten apsižiūriu, ar viskas tvarkoj, ir tada
men judam aikštelės link.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Grįžtame su osalie iš mūsų pirmojo pasijodinėjimo Reverso žirgyne. Man bent jau,
tai labai patiko, manau, kad ir Rosalie liko patenkinta. Ji nuostabi kumelytė.
Įvedu ją į gardą ir paglostau. Nubalnoju, nukamonoju ir duodu porą skanėstų.
Galiausiai nubintuoju visas kojas ir sumetu viską už gardo.
- Oj, kokia gera kumelė, mažutė mano... Patikai tu man ;} - Šypteliu, tai pasakiusi ir
išeinu iš gardo. Ten sudėlioju išmėtytus daiktus ir išeinu.


Paskutinį kartą redagavo Minuella., Kv. 06 18, 2009 12:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Geisha
Aš kietas, bet dar nelabai.
Aš kietas, bet dar nelabai.
Geisha


Pranešimų skaičius : 287
Join date : 2009-04-22
Age : 28
Miestas : Vilnius

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 12:53 pm

Profilaktinė apžiūra

• Atliktas profilaktinis patikrinimas.
• Nupeluoti dantys.
• Padaryti įv. kraujo tyrimai.
• Suleisti reikiami skiepai
• Suduoti vaistai nuo kirminų

Išvados:
Žirgas sveikas.

Rekomendacijos:
Kumelei stinga maistiguju medziagu.Nepamirsti Nutri Gard ir ji naudoti apie dvi savaites[toliau kaip norite].

Paskirta:
E vitamino praturtintas mišinys iš Foran; Spec. kaušelis pusryčių metu.
Rosalie (Universali) Vite1dv6
Papildas Nutri Gard, suteikiantis begalę maistingųjų medžiagų; Spec. kaušelis pietų metu.
Rosalie (Universali) NUTRI-G3KG
Veterinarė Geisha
Atgal į viršų Go down
http://www.google.com
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:06 pm

Ateinu tamsiu taku tarp gardų pas savo mažutę. Iš karto čiumpu į rankas kantarą su virve
ir įeinu pas Rosalie gardan. Vis apuosto mane ir suprunkščia.
- Na, ir ką pasakysi? ;}. - paglostau kumelę ir užmetu jai kantarą. Išvedu ją į taką tarp gardų
ir pririšu už virvės. Pradedu valyti Rosalie kailiuką, ilgai neužtrunku, nes iš po vakar blizginimo
ji švarut švarutėlė. Taigi, kai baigiu valyt, iškrapštau kanopas atrišu virvę nuo rotų. Ranka
įsikabinu kumelei į gogą ir krčiu ir sukaupusi visas jėgas užšoku jai ant nugaros.
- Oho, net negalvojau, kad tai gausis. - Nustembu ;D. Paraginu savo mažutę eiti žingsniu ir
mes išeiname iš arklidės. Judame levados link.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Parsivedu išsilakščiusią kumelytę namo. Mes įeinam gardan, ten aš paglostau jai kaklą ir nuimu
kantarą. Išėjusi iš gardo jį su virve padedu į vietą ir pėdinu namučio ;}.
Atgal į viršų Go down
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimePen. 06 19, 2009 1:45 pm

Greitu žingsniu atkulniuoju prie Rosalie gardo. Kyšteliu nosį vidun, pro grotas
ir pamatau savo mažutę stovinčią ir besiknaisiojančią savo jau suėstuose pietuose.
Likę dar pora šiaudų, kuriuos kumelytė vos radusi čiumpa ir sukramsnoja.
Aš pasiėmusi šepečius įeina vidun ir paglosčiusi Rosalie išblizginu ją. Žodžiu, visą
jos kailiuką ir kanopas iššukuoju ir atsikvėpiu.
- Ir oras šiandien, visą dieną jaučiuosi, kaip šiltnamyje. Tvanku. O tau kaip? Tikriausiai
gerai, nes pas jus čia arklidėje, labai vėsu. Pasisekė ;D - Minutėlę sustojusi šnektelnu
su savo mažute. - O gal į papludimį šiandien, ką? Man atrodo puiki mintis ;}.
Nieko nelaukdama dedu pobalnį, balną ir pakamanoju Rosalie. Nei bintų, nei apsaugų
nededu, nes pajury sušlapt ir išsipurvint gali, o jei nešoku, tai ir nereikia.
Atidarau gardo duris iki galo. Kumelėė žvalgosi, manau jai patiko man mintis apie pajurį ;D
Išvedusi ją iš gardo iš karto šoku į balną ir paraginu Rosalie eiti žingsniu, jūros link ;].
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vajė, buvo nerealu, kaip aš myliu šitą kumelę. Prilipai tu man ;p. Prižingsniavę prie gardo,
sustojam. Atveržiu balną ir šoku žemėn.
- Uch, kaip man patiko ;}. -Išsišiepusi iki ausų įvedu Rosalie gardan. Ten nuimu balną ir kamanas.
Viską sumetu už gardo ir pasiėmusi obuoliuką, duodu jį savo mažutei.
- Imk, tu nusipelnei jo ;]. - Paglostau savo brangenybei kaklą ir išeinu iš gardo. Ten sudėlioju visus
daiktus į vietas ir išeinu namo.
Atgal į viršų Go down
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 9:13 am

Prieinu prie Rosalie gardo. Kumelė ramiu žvilgsniu pažiūri į mane ir suprunkščia.
Maždaug sako : ir vėl TA atėjo, dirbt reikės. Uch tyngiu... xD
- Reikės, reikės. - patikinu ją ;D. - Gal prošoksim šiandien, ką manai? - paklaususi
pasiimu šepečius ir pradedu valyti Rosalie. Už 10 minučių mano mažutė jau išvalyta.
Ji rami, kaip visada šiandien. Tai pasižiūri, ką aš veikiu, tai šieną paknibinėja.
Žodžiu dar snadžia ir matyt, kad jaučiasi aptingusi.
- Naa, reikės prajudinti tave ;D - pasakau ir uždedu saviškei apsaugas. Paglostau kojas,
prie uždėdama apčiupinėju visas, patikrinu ar viskas tvarkoj.
- Geerai, dėsim balną. - Uždedu pobalnį ir juodą, dailų balną. Užsegu pavaržą ir patvarkau,
kad tiesiau būtų. Tada pakamanoju Rosalie, ši lengvai paima žąslus. Atidarau gardą ir
išvedu savo mažutę iš gardo. Mes pajudam aikštelės link.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Grįžtam su Rosalie po "varginančios ir sunkio" šokimo treniruotės. Jaučiuosi labai laiminga, viskas
ėjosi tobulai ;}. Įvedu kumelę į gardą ir [irmaiusia nubalnoju, tada nukamanoju ir nuimu apsaugas.
Viską sumetu už gardo.
- Uoj šaunuolė mano, geera ;}. - Apsikabinu savo pačiausiai kaklą ir duodu buškį į jos švelnią ir begalo
mielą nuosytę. - Ach, nearelybe tu What a Face. Dabar ilgai nesimatysim, atosogos bus, ir man, ir tau.
Išeinu iš gardo ir sudėlioju visą Rosalie inventorių į vietas. Išeinu.
Atgal į viršų Go down
Minuella.
Veterinarė
Minuella.


Pranešimų skaičius : 165
Join date : 2009-03-24

Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 9:55 am

Paskubom atbėgu prie Rosalie gardo, pasiimu kantarą su virve ir įėjusi vidun pririšu
kumelę. Atidarau gardą ir išvedu ją į ganyklas.

Rosalie ganykloje iki 2009 liepos 15 dienos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rosalie (Universali) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rosalie (Universali)   Rosalie (Universali) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rosalie (Universali)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Minuellos ir Just_MA arklidės-
Pereiti į: