Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Klara [Neapjota]

Go down 
AutoriusPranešimas
Just_MA
Apsipratęs savoj chebroj.
Apsipratęs savoj chebroj.
Just_MA


Pranešimų skaičius : 57
Join date : 2009-01-19

Klara [Neapjota] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Klara [Neapjota]   Klara [Neapjota] Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 12:44 pm

Klara.



Klara [Neapjota] 15cee2bced5b0352efbc5ff69275acb5825


  • Hanoverių veislė.
  • Kumelytė.
  • Šešių mėnesių.
  • 2008.06.28.
  • Garibaldi x Vero.
  • Numatoma Išjodinėjimo paskirties.
  • Kumelytė yra labai draugiška ir jauki, tačiau kartais draugiškai grįbšteli į rankovę, prašydama skanėsto. Kai ateini, tyliai sugugens ir prieis. Juk tu turi ką nors duoti ! Klara už kitų kumeliukų išsiskiria žavinga eisena ir grakščiu kaklu, ji visada pasitempusi. Galima pagalvoti, kad ji ruošiasi varžyboms. Labai prieraiši, iš kito ganyklos ar levados galo atbėgs, kai nors truputį šuktelsi. Nors yra dar jaunutė, jaučia konkurenciją ir pyksta, kai šeimininkas skiria dėmesį ne jai, o kitam žirgui. Tačiau, kai pasirinksi ją, o ne kitą žirgą, ji tau atsidėkos keleriopai. Pabandyk...
  • Foto iš viso 8.
Klaros fotoAlbumas:


Klara [Neapjota] E998d6ff
Klara [Neapjota] C8f7e13d




  • Kumelytė pas mane atkeliavo visiškai netikėtai, kai aš pamačiau ją Horse Paradise žirgų aukcione. Ji stovėjo susigūžusi kamputyje ir buvo lieknutė, vos pastovėjo ant kojų, nes buvo paimta iš blogų žmonių. Tačiau dabar griauna Bėro Vėjo levadas ir ganyklas !!! Ji atsigavo gamtoje, tapo guvi ir linksma kumelytė. Prilipo ir jos vardas- Klara. Pamilau ją ir tikrai nežadu taip lengvai paleisti. Mes abi bėgame per levadas kartu. Mes kartu buvome ir būsime. Aš tikiu...






Klara [Neapjota] D8dd819d
Klara [Neapjota] 0b274e71
Klara [Neapjota] 03e4416f
Klara [Neapjota] 99f9d6c8
Klara [Neapjota] D4c9f50b
Klara [Neapjota] D2e3e8ba

Klaros visos savaitės dienotvarkė:
____________________________
Pirmadienis ~Nuvesti į levadą [30 min.]
Antradiensi~ Pasivaikščiojimas po mišką [1 h]
Trečiadienis ~ Poilsis
Ketvirtadienis ~ Pasilakstymas pievomis [1h]
Penktadienis ~ Nuvesti į levadą [30 min.]
Šeštadienis ~ Poilsis
Sekmadienis ~ Pasivaikščiojimas po mišką [1h]


Paskutinį kartą redagavo Just_MA, Pen. 04 10, 2009 1:26 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Just_MA
Apsipratęs savoj chebroj.
Apsipratęs savoj chebroj.
Just_MA


Pranešimų skaičius : 57
Join date : 2009-01-19

Klara [Neapjota] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klara [Neapjota]   Klara [Neapjota] Icon_minitimePen. 04 10, 2009 9:48 am

Ateinu prie Klaros gardo.Padedu šalia jo mažylės inventorių ir įeinu pas Klara į gardą,sveikinuosi:
-O_o_O,seniai matytas snukiukas,sveikutė Sad ,-ir paduodu vaikui skanėstą.
Kol mažoji kramsnoja aš pasiimu mini gremštuką ir švelniai su juo perbraukiu per visą KlarYsimos kūnelį.Po to paimu minkštą šepetį,su juo taip pat prabraukiu per visą mažylės kūnelį.Kadangi nėr ten ką pas Klarą valyti aš pagaliau pasiimu mažiuką lelės kantariuką.
-Nu,ateik čia,Klara,kantariuką dėsiu Question Vaikas prie manęs lėtai priėjau ir aš jai užmaukšlinau kantariuką.Po to atsinešiau poponiuką.Jį labai lengvai uždėjau ant Klaros nugarikės ir užsakščiau visus dirželiu ir daviau mažylei obuoliuką.Atsinešiau leicą,jį prisegiau lelei prie katariuko ir išsivediau Klara į levadą.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Grįžome iš pasibėgiojimo levadoje. Mažoji pavargusi ir garsiai dūsauja.
-Hey,Klara,atsigerk.
Aš greitai įvedžiau mažąją į gardą ir leidau iš kart jai atsgerti,jai iškart pagerėjo Cool Aš atsegiau leicą ir nuėmiau gūnią.Padėjau šalia gardo.Po to nuėmiau kantarą.Jį irgi padėjau šalia gardo...Galiausiai atsisveikinėju su Klara:
-Nu ką,Klara? Padūkai? Dėje man jau reikia išvesti Liuzi,bye Neutral ...
Ir pasiėmusi inventorių iškeliavau.
Atgal į viršų Go down
 
Klara [Neapjota]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Liuzi [Neapjota]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Minuellos ir Just_MA arklidės-
Pereiti į: